Na této stránce naleznete informace o našich táborech 

Jizerské hory  podzim 2019

 • Kde: Jizerské hory - chata Hvězda
 • Termín: 9. - 13. 10. 2019
 • Stravování: Polopenze
 • Ubytování: Na pokoji se psem
 • Cena: 3000 Kč
 • Kapacita: 15 míst
 

Na věku, plemeni, ani znalostech nezáleží. Podstatná je chuť pracovat a učit se novým věcem. Čeká nás hodně práce: výcviky, přednášky, procházky, společenské hry o psech, individuální konzultace. Cílem je naučit se více porozumět svému psovi a tím postupně dosahovat lepšího vzájemného vztahu.

Program zde: Program 2019 b.docx (13227)

 

Více informací o ubytování naleznete na: https://www.chatahvezda.cz/
 

S sebou: Kvalitní obuv, oblečení vhodné na hory, přezůvky, malý batůžek, láhve na pití, tužku a papír, očkovací průkaz, pevný obojek, klasické vodítko (žádné flexi), dostatečné množství kvalitních pamlsků, pamlskovník, misku pro psa, žrádlokdo potřebuje tak stopovací šňůru, sáčky na exkrementy, všichni psi košík (mino štěňat).

 

Přihlášku (Přihláška na Hvězdu b.docx (12880)) zasílejte na e-mail: sediva-michaela@seznam.cz

Uzávěrka: 9. 9. 2019

(přihláška je akceptována po zaplacení kurzovného na účet: 216886015/0300)

 

 

Krkonoše podzim 2019

 • Kde: Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy
 • Termín: 25- 29. 9. 2019
 • Stravování: Z vlastních zásob
 • Ubytování: Soukromá chata
 • Cena: 2300 Kč

 

V Krkonoších pořádáme již 12. výcvikový tábor. Čekají Vás krásné procházky, výcvik psů, přednášky, společenské hry a přátelská atmosféra.

Hodní pejsci mají možnost pohybu na volno.

Kurz je určen pro absolventy našich kurzů, kteří mají zájem pracovat se svým psem a chtějí mu dopřát spokojenější život. Nezáleží na věku, plemenu ani stupni výcviku, čím rozmanitější skupina bude, tím lépe. Uvidíte pokroky v chování vašich psích společníků, soužití s více psi je totiž pro vašeho mazlíčka velmi důležitá věc. Psi se tak učí svému přirozenému jazyku a zároveň mají možnost si pořádně pohrát s příslušníky svého druhu. Je důležité si uvědomit, že nás čeká hodně práce a to především sami na sobě, ale odměnou za to nám bude několik dnů strávených ve společnosti našich psích přátel, kteří nám do života přinášejí tolik radosti. 

Ubytování je ve starší soukromé chatě, která dříve sloužila jako „škola v přírodě“. Z tohoto důvodu mohou být psi v pokojích (žádné kotce!). Pokoje jsou po 2-4 postelích. Na pokojích jsou jak přikrývky, tak povlečení, takže si nemusíte brát žádný spacák. V chatě je k dispozici jedna společná umývárna a WC. Stravování je z vlastních zásob. V chatě je kuchyňka s nádobím, mikrovlnná trouba, mražák a chladná komora. 

Doporučuji vzít s sebou: Jídlo pro sebe a pro psa, dostatečné množství pamlsků, misky pro psa, pelech, batůžek, kšiltovku, pláštěnku, oblečení do zimy i do tepla, tužku a papír, přezůvky a dobrou náladu.

S sebou můžete  vzít i rodinné příslušníky (cena za osobu zůstává stejná) 

Příjezd na chatu je ve středu 25.9 od 17:00. Odjezd v neděli 29.9 od 14:00.

Přihláška je  akceptována po zaplacení kurzovného. Přihlášky můžete podat na výcviku, nebo zasílat na e-mail: sediva-michaela@seznam.cz. Maximální počet účastníků je limitován ubytovací kapacitou.

 
 
Uzávěrka přihlášek do: 1.9.2019
Číslo účtu: 216886015/0300