Na této stránce naleznete informace o našich táborech 

Krkonoše 2020

  • Kde: Horní Malá Úpa - Pomezní Boudy
  • Termín: 23. - 27. 9. 2020
  • Stravování: Z vlastních zásob
  • Ubytování: Soukromá chata
  • Cena: 2400 Kč

 

V Krkonoších pořádáme již 15. výcvikový tábor. Čekají Vás krásné procházky, výcvik psů, přednášky, společenské hry a přátelská atmosféra.

Hodní pejsci mají možnost pohybu na volno.

Kurz je určen pro absolventy našich kurzů, kteří mají zájem pracovat se svým psem a chtějí mu dopřát spokojenější život. Nezáleží na věku, plemenu ani stupni výcviku, čím rozmanitější skupina bude, tím lépe. Uvidíte pokroky v chování vašich psích společníků, soužití s více psi je totiž pro vašeho mazlíčka velmi důležitá věc. Psi se tak učí svému přirozenému jazyku a zároveň mají možnost si pořádně pohrát s příslušníky svého druhu. Je důležité si uvědomit, že nás čeká hodně práce a to především sami na sobě, ale odměnou za to nám bude několik dnů strávených ve společnosti našich psích přátel, kteří nám do života přinášejí tolik radosti. 

Ubytování je ve starší soukromé chatě, která dříve sloužila jako „škola v přírodě“. Z tohoto důvodu mohou být psi v pokojích (žádné kotce!). Pokoje jsou po 2-4 postelích. Na pokojích jsou jak přikrývky, tak povlečení, takže si nemusíte brát žádný spacák. V chatě je k dispozici jedna společná umývárna a WC. Stravování je z vlastních zásob. V chatě je kuchyňka s nádobím, mikrovlnná trouba, mražák a chladná komora. 

Doporučuji vzít s sebou: Jídlo pro sebe a pro psa, dostatečné množství pamlsků, misky pro psa, pelech, batůžek, kšiltovku, pláštěnku, oblečení do zimy i do tepla, tužku a papír, přezůvky a dobrou náladu.

S sebou můžete  vzít i rodinné příslušníky (cena za osobu zůstává stejná) 

 

Přihlašovat se můžete v rezervačním systému, kde zadáte datum 23.9 a do poznámek napíšete  plemeno, pohlaví a věk psa. Rezervace bude schválena po zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč na účet.

 
Číslo účtu: 216886015/0300